Sasuke Uchiha

20. srpna 2008 v 18:24 |  Sasuke Uchiha

Sasuke Uchiha

Sasuke pochází z velmi silného a dobrého klanu Uchiha.
Ze Sasukeho rodiny přežil pouze jeho bratr Itachi který povraždil celý klan Uchiha i své rodiče jenom svého bratra Sasukeho nechal žít a chtěl aby se mu jednou až zesílí pomstil.Sasuke byl zrovna ve školy když se ovšem vrátil uviděl celouvesnici povražděnou a to ho vyděsilo a běžel se podívat domů na své rodiče u kterých byl zrovna jeho bratr Itachi.Sasuke uviděl jak jeho rodiče leží na zemi mrtví.Tohle způsobilo Sasukemu zlé,strašlivé vzpomínky na dětství a touho zabít(zavraždit)svého bratra.
Sasuke se přestěhuje do skrití listové vesnice kde potká Naruta se kterým(trochu divné protože až vyrostou tak to bud trochu jinak spíš opak budou se pošťuchovat ale i ...)se spřátelí.Také podká spoustu holek(Sakuru a Ino které se kvůli tomu pošťuchují,,...)které se do něj okamžitě zamilují.Ovšem Sasuke o n nemá zájem.
Bude také chodit do stejné třídy jako Naruto a Sakura,Ino,Hinata,Chouji,Orochimaru,....Když vyroste bude dělat zkoušky kterými projde a stane se z něj Genin.Bude přidělen v týmu se Sakurou a Narutem a jejich vedoucím týmu Kakashim.Jejich tým má číslo 7 neboli tým 7.Budou spolu řešit různé mise,...
A teď něco o Sasukeho povahě: Sasuke je:klidný,chladný,vždy přemýšlivý,postřehový(jako že má postřeh díky jeho vrozenému Scharinganu).Kromě jeho zlého,bolestného dětství tak až bude starší ale stále v 1.sérii tak časem si i zvykne na Naruta a Sakuru a začnou normálně komunikovat(no i když....nevím to přesně u Naruta =-). Protožesi myslím že se pořád pošťuchují ale už míň!Ale když přijde na nejtěžší boj Sasuke uspěje vždyť je velmi velmi dobrý bojovník a když se něco staner jeho týmu(Sakuře a Narutovi)tak jim okamžitě přijde na pomoc a ochráníje.
Sasuke ho má opravdu ráda Sakura bohužel si jí Sasuke ani nevšimá ale časem to bude už lepčí zpíše jsou z nich přátelé než láska ale tak či tak ochrání ji!
(Sakura se pořád snaží.....!!!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama